توزیع داروپخش پخش سراسری دارو و ملزومات پزشکی
فروشگاه اینترنتی شرکت توزیع داروپخش فروش آنلاین و تحویل سریع دارو به داروخانه ها
#با_هم_کرونا_را_شکست_می_دهیم به منظور شفافیت و اطمینان از دسترس بودن، فروش ویژه اقلام کرونایی و همچنین ارسال سریع برای مراکز استان فقط از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت توزیع داروپخش
واحد ارتباط با مشتریان ما در توزیع داروپخش متعهد به تکریم مشتریان هستیم و همواره مشتاق دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات همراهان خود خواهیم بود.
کسب رتبه نخست گروه توزیع و پخش در بیست و دومین سال ارزیابی IMI100 شرکت توزیع داروپخش رتبه 58 را در بین صد شرکت برتر و رتبه اول گروه توزیع و پخش را کسب نمود.
ورود به فروشگاه

توزیع داروپخش توزیع سلامتی

 • درباره شرکت توزیع داروپخش

  شرکت توزیع داروپخش یک شرکت تجاری، خدماتی است که در زمینه تهیه و تدارک انواع داروهای انسانی، تجهیزات پزشکی، آرایش، بهداشتی و توزیع و فروش آنها در سراسر کشور فعالیت می نماید. این شرکت قبلا با عنوان سازمان توزیع و فروش و یکی از زیرمجموعه های شرکت سهامی داروپخش فعالیت داشت که در تاریخ 1375/12/28 از شرکت مادر منفک و تحت شماره 129209 با شناسه ملی 10101725582 و با نام شرکت توزیع داروپخش (سهامی عام) به ثبت رسید.

  بیشتر بدانید
اخبار و رویدادها

رشد قابل ملاحظه و افزایش سهم بازار توسط توزیع داروپخش در کنار شفافیت

مدیران ارشد سازمان حسابرسی کشور در بازدید از شرکت توزیع داروپخش رشد قابل ملاحظه و افزایش سهم بازار این شرکت را در راستای شفافیت دانستند.

ادامه مطلب

توجهی به ارزش معنوی و اقتصادی آرم و برند توزیع داروپخش

در راستای راه اندازی فروشگاه آنلاین توزیع داروپخش برند ONDPLINE متولد شد که با الهام گرفتن از دو حرف D و Pو نشان دهنده بر خط بودن این سامانه می‌باشد.

ادامه مطلب

مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز تهران یک

مراسم تکریم و معارفه مدیر مرکز تهران یک با حضور معاونین و جمعی از مدیران ستادی در دفتر این مرکز برگزار شد.

ادامه مطلب
مشاهده تمامی موارد
 • بیش از 60
  سال سابقه
 • بیش از 14000
  مشتری
 • بیش از 200
  تامین کننده
 • بیش از 5000
  کالای فعال
جوایز و گواهینامه ها
 • IMI 100
 • ISO 9001
شرکت های همکار